За порушення благоустрою киян оштрафували на 314 тисяч гривень

Штраф

У вересні 2019 року адміністративна комісія при виконавчому органі Київської міської ради наклала 346 адміністративних стягнень на суму 314 тис. грн.

Про це повідомив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Основними видами адміністративних правопорушень назвали:

  • порушенням правил розміщення рекламних засобів у Києві,
  • порушенням державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів,
  • порушенням правил тримання собак і котів,
  • завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, а також порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, зокрема, продаж пива, алкогольних чи слабоалкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років.

«Рішення адміністративної комісії приймаються неупереджено і колегіально, шляхом голосування кожного з членів комісії. За своїм призначенням адміністративна комісія виконує не тільки функцію накладення адміністративних стягнень, але й превентивну, оскільки спонукає громадян дотримуватися норм чинного законодавства, виконувати свій громадський обов’язок, з повагою ставитися один до одного, а також позитивно впливає на формування індивідуальної і суспільної правосвідомості громадян», – зазначив Дмитро Загуменний.

Читайте також: Як зареєструвати право власності на квартиру в новобудові: оформлюємо документи, знижуємо ризики

Тимчасове затримання транспортних засобів здійснюється на підставі статті 265-2 Кпап, у тому числі

Раніше повідомлялося, що зміна №2 до ДБН Ст. 2.3-15: 2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» врегулювала можливість проектувати автоматизовані автостоянки для легкових автомобілів у містах України. Зміна офіційно вступає в дію з 1 липня 2019 року.