У Києві в центрі міста побудують мечеть

Мечеть

Обговорення дизайну мечеті, будівництво якої планується в Києві, триває. У той же час питання місця її зведення більшою мірою вирішено. Мечеть планується побудувати в місці, розташованому в центрі Києва, а більше деталей з’явиться в найближчі місяці.

Про це стало відомо з повідомлення «Інтерфакс-Україна».

«Україна – це будинок для значної кількості мусульман, включаючи, звичайно, кримських татар. Особливо після 2014 року ми бачимо, що багато кримські татари повинні були переїхати, і в Києві живе значна співтовариство. До нас звернулися з проханням про співпрацю та допомогу Україні і її мусульманської спільноти побудувати мечеть в Києві. Питання землі в більшій мірі вирішене. Обговорення дизайну зараз триває», – повідомив інформагентству посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере.

Він додав, що після того, як ця фаза обговорення дизайну закінчиться, буде можливість запустити офіційні процедури затвердження.

За його словами, мечеть планується побудувати в місці, розташованому в центрі Києва, а більше деталей з’явиться в найближчі місяці.

Читайте також: найдешевші квартири у Києві до 2020 року: який бюджет на покупку і безпеку угоди

Раніше повідомлялося, що в рамках підготовки до нового навчального року 2020-2021 комунальні підприємства дорожньо-транспортної галузі столиці реалізують проект «Безпечна дорога до школи», який повинен поліпшити інфраструктуру і стан безпеки дорожнього руху біля навчальних закладів Києва.