Наносквер у Святошинському районі оснастили відеоспостереженням (відео)

Сквер в Києві

Ремонт скверу, розташованого на бульварі Академіка Вернадського, між вулицею депутатською та проспектом Перемоги, виконали в 2019-2020 роках. Його головним елементом став пам’ятник Володимиру Вернадському-видатному українському вченому, першому президенту Академії наук. Тому це місце має символічну назву»Наносквер».

Площа скверу становить 0,67 га. він має протяжність близько 300 м.Під час капремонту облаштували доріжки, встановили сучасні лавки та нові урни. В оновленому сквері працює 5 камер відеоспостереження і 2 тривожні кнопки.

«Коли в 2019 році починали його ремонтувати, ми навіть не уявляли, що Наживо він буде таким яскравим. Увечері він взагалі не схожий на інші. У кожного місця повинна бути своя впізнавана фішка», — зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Всього в сквері встановлені 2 перголи над рядами (конструкції з повторюваних секцій, які з’єднуються між собою брусами) і 4 Аркади (групи металевих арок над доріжками). У металеві конструкції вмонтовані світильники, які створюють у вечірній час своєрідні світлові лінії і тунелі.

Крім цього, під час капремонту було влаштовано газони, висаджено понад 1000 дерев і близько 50 дерев, серед них сакури, катальпи і платани. У сквері також прокладено поливо-зрошувальну систему.

Стаття за темою: Чому в Україні не вводять в експлуатацію побудовані будинки: що відбувається з Дабі і чи є вихід?

Раніше вдосконалили сервіс паркування та повернення евакуйованих авто.