Кияни просять перенести великі рекламні LED-екрани подалі від доріг

Реклама в Києві

На сайті Київради зареєстровано дві петиції з пропозиціями перенести існуючі великі рекламні LED-екрани подалі від доріг або вимикати їх в темний час доби, а також з проханням заборонити установку великих рекламних екранів вздовж доріг.

«Пропоную заборонити встановлення вздовж доріг великих LED-екранів (телевізорів) і перенести вже існуючі подалі від проїжджої частини або змусити власників цих екранів вимикати їх в темний час доби. Це треба зробити заради безпеки самих водіїв і пішоходів», – йдеться в петиції.

На думку автора, такі екрани відволікають увагу водіїв динамічним і яскравим контентом, який може призводити до підвищення ризиків виникнення ДТП.

В інший петиції пропонується заборонити встановлення вздовж доріг великих рекламних екранів і демонтувати (перенести) вже існуючі.

«Наприклад, на проспекті Бажана біля ст. метро «Славутич». Ці телеекрани відволікають увагу водіїв від дорожньо-транспортної обстановки, що значно підвищує ймовірність виникнення ДТП через динамічно змінюються сюжетів рекламного контенту, особливо в темний час доби», – йдеться в петиції.

Читайте також: Коли жителів «хрущовок» переселять в новобудови: реконструкцію застарілого житла обіцяють зрушити з мертвої точки

Раніше повідомлялося, що тепер підприємцям в Києві потрібен тільки ескіз вивіски при подачі документів на оформлення.