Для будівництва стадіону для школи, викуплять землю в центрі Києва

Стадіон у Києві

Спеціалізована школа № 112 імені тараса Шевченка отримає стадіон.

У Київраді готують до розгляду проект рішення «Про викуп земельної ділянки для суспільних потреб». Депутати повинні вирішити питання з поверненням школі стадіону на вулиці Антоновича, 51.

«З цією проблемою до мене вже зверталися представники батьківської громади. Не повинно такого бути, щоб освітнє установа не мала можливості для занять з фізкультури. Я вважаю, що треба звернутися в правоохоронні органи і розібратися: яким чином відбулося відчуження стадіону? Винуватці повинні нести відповідальність, включаючи кримінальну», – сказала голова комісії з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко.

Власником земельної ділянки площею 0,2 га є приватна компанія. У березні 2020 ТОВ «Істіл холдинг» звернулося до столичної влади з пропозицією відновити переговорний процес щодо викупу або обміну ділянки.

Стаття по темі: Купівля квартири у забудовника: безпечні і не дуже способи інвестування

Раніше повідомлялося, що в 2019-2021 роках реставрують комплекс стадіону «Старт». Ремонт торкнеться нежилих будівель на вулиці Шолуденка, 26-28/4 у Шевченківському районі.

Відповідне доручення дано розпорядженням КМДА № 1008.

Зокрема, замовником робіт визначено комунальне підприємство «Спортивний комплекс «Старт». Підприємство повинно забезпечити в цьому році розробку проектної документації, проведення її експертизи та затвердження, а також подбати про отримання дозволів на проведення робіт Міністерства культури України та Департаменту охорони культурної спадщини.